مشاور املاک

معرفی املاک لوکس

مشاور املاک

معرفی املاک لوکس

معرفی املاک لوکس تهران

۳۰ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

اگرچه که در بازار امروزی مسکن شاهد وجود رکود و عدم رونق در این بازار هستیم و خرید و فروش خانه و سایر معاملات ملکی تا حدی زیاد کاهش پیدا کرده است اما می توان با بررسی ها و آمارهای موجود شاهد بهتر شدن اوضاع این صنعت بود و دوران پیش رونق در این بازار سبب می شود که خرید و فروش کم کم به سوی رونق سوق داده شود.

در فصل اجاره و جابجایی بیشتر مستاجران شایعه گران شدن خانه و یا بالا رفتن اجاره ها نمی تواند هیچ کمکی به بهبود پیدا کردن بازار مسکن نماید و نتیجه آن رکود بیشتر خواهد بود.

شایعه گرانی مسکن و خانه در جامعه هیچ مشکلی را رفع نمی کند و تنها عاملی برای نگرانی بیشتر متقاضیان خرید خانه و یا مستاجران خواهد شد. به خصوص در زمانی که عرضه و تقاضا در حال به تعادل رسیدن می باشد شایعه در مورد گرانی مسکن سبب رکود بیشتر و عدم تقاضا برای معاملات مسکن خواهد شد.

همان طور که می دانید صنعت مسکن یک صنعت مهم و محرکه در اقتصادکلان می باشد که بسیاری از صنایع به طور مستقیم به آن وابستگی دارند از این رو بهتر است که عرضه و تقاضا به سوی برابری و تعادل پیش برود و شایعه هایی همچون گرانی در مورد مسکن نمی تواند هیچ مشکلی را رفع کند.

کلمات کلیدی: صنعت مسکن، عرضه و تقاضا، گرانی مسکن، معاملات مسکن، خرید خانه، گرانی خانه، بالا رفتن اجاره، بازار مسکن، خرید و فروش خانه، معاملات ملکی، بهبود بازار مسکن، تقاضای معاملات مسکن، فصل اجاره

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

سبک های معماری با داشتن طرح هایی جالب و زیبا برای خانه های مختلف به صورت مدرن و شیک سبب ایجاد جلوه ای مناسب برای خانه های مختلف می شوند و از این رو مشتریان مورد نظر برای خرید این خانه ها نیز با سلایق خاص خود انواع این سبک ها را پسندیده و برای خرید اقدام می نمایند.

خانه های شیک و لوکس دارای تجهیزاتی لوکس و زیبا هستند و به طور کلی طراحی و معماری در این خانه ها به نحوی هماهنگ از فضای بیرونی و داخلی بهره مند گردیده و با سبک های مناسب و طراحی ساختمان اجرا می گردد.

سلایق گوناگون در مورد خانه های مدرن و طراحی خانه به شیوه های مختلف وجود دارد اما آنچه که در مورد اکثر خانه های لوکس وجود دارد این است که از هر نظر دارای شرایط مناسبی از نظر رفاهی می باشند و سایر شرایط عمومی خانه از قببیل تجهیزات و وسایل کاربردی و همین طور شرایط نور و تهویه به شکلی مناسب اجرا شده اند.

خانه های مدرن نوساز نیز برای این که متقاضیان بیشتری برای خرید داشته باشند از لحاظ سبک های معماری مناسب به نحو اجرا می شوند تا خریدار بتواند به شکلی مناسب برای خرید خانه در شرایط مناسب اقدام نماید. هر نوعی از معماری طرفداران خاص خود را دارد و از لحاظ هزینه و قیمت های تمام شده برای ساخت خانه می توان تنوع مناسبی را در این میان مورد توجه قرار داد.

کلمات کلیدی: خانه های مدرن، خانه های نوساز، سبک های معماری، خرید خانه، ساخت خانه، خانه های لوکس، شرایط عمومی خانه، خانه های مدرن، خانه شیک، خانه های مختلف، طرح و سبک مناسب خانه

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

برای طراحی و معماری خوب آپارتمانی زیبا و دلنشین می توان ایده های مناسبی را برای طراحی و معماری داخلی آن در نظر گرفت تا علاوه بر کم هزینه بودن این ایده ها و ارزان بودن وسایل مورد استفاده بتوان یک دکوراسیون داخلی خوب و مناسب را برای فضای داخلی و خارجی آپارتمان پیاده کرد. فضای داخلی خانه مورد نظر با استفاده از چند ایده کاربردی می تواند تبدیل به محیطی بسیار جذاب و مناسب برای مالک ساختمان جهت زندگی در آن شود و همه افرادی که در آن زندگی می کنند از طراحی فضای داخلی ساختمان لذت ببرند.

ایده های کم هزینه معماری و طراحی ارزان قیمت برای ساختمان شامل طراحی دیوار و یا استفاده از وسایل هماهنگ و سازگار با یکدیگر در مصالح و سایر تجهیزات ساختمانی در ترکیب رنگی مناسب باعث جذابیت بیشتر فضای داخلی ساختمان خواهد شد. نظم دادن به کمدها و وسایل و قفسه بندی های مناسبی که برای کتاب ها و سایر تزیینات داخلی در نظر گرفته می شوند سبب استفاده مناسب و مفید از فضا خواهد شد.

با ایجاد تغییرات درست و بجا در فضای داخلی خانه و ساختمان و در قسمت های مختلف  خانه مانند آشپزخانه و اتاق نشیمن می توان یک فضای صمیمی در آن ایجاد کرد و از آن لذت برد. چیدمان درست وسایل و تجهیزات مناسب فضایی مفید می سازد و در کل این هماهنگی در ترکیبات سبب بزرگتر نشان دادن فضای منزل می شود.

استفاده از انواع مبلمان متناسب با متراژ آپارتمان یکی دیگر از عواملی است که در دکوراسیون داخلی ساختمان و فضای خوب و مفید نقش زیادی دارد و فضای آپارتمان را بسیار شیک و دلچسب نشان می دهد و به همین ترتیب بهتر است که از همه وسایل داخلی ساختمان به صورتی همگون استفاده شود

کلمات کلیدی: فضای آپارتمان، متراژ آپارتمان، دکوراسیون داخلی، فضای منزل، وسایل داخلی ساختمان، مالک ساختمان، طراحی فضای داخلی، طراحی دیوار، تجهیزات ساختمانی، معماری داخلی، فضای داخلی خانه، تجهیزات مناسب

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

اگر زیرساخت ها و سیاست های درستی با روش های مناسب برای خرید مسکن وجود داشته باشد در نهایت مسکن موجود دارای شرایط مناسبی خواهد شد و خرید و فروش در بازار مسکن به شکلی مطلوب ایجاد می شود به نحوی که رکود در این بازار از بین می شود و تا حدی قابل قبول معاملات مسکن اتفاق خواهد افتاد.

به هر میزان که شرایط قیمت گذاری برای خانه های مختلف مطلوب و مناسب باشد در نهایت برای فروش نیز گرینه مناسب تری از نظر خریدار محسوب می شود و مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب می نماید.

قیمت بالا برای خانه های مختلف سبب رکود بیشتر در امر فروش خانه خواهد شد و این امر در مورد آپارتمان ها و سایر واحدهای مسکونی با شرایط مختلف فرق می کند.

فروش مسکن در تعداد مناسب با شرایط و وضعیتی مطلوب حاصل می گردد و می توان با آمارهایی که از طریق بنگاه های معاملات ملکی صورت می گیرد در این زمینه آگاهی لازم را پیدا کرد.

به هر ترتیب برای خانه هایی با سبک های مختلف معماری و شرایط متفاوت از نظر ساخت و طراحی شاهد تنوع بالا در زمینه خانه و مسکن می باشیم که این امر می تواند بر رونق بخشی مناسب بر بازار مسکن تاثیر داشته باشد.

کلمات کلیدی: خانه با سبک مختلف، بازار مسکن، خانه و مسکن، بنگاه های معاملات ملکی، واحدهای مسکونی، فروش خانه، خانه های مختلف، قیمت گذاری خانه، خرید مسکن، خرید و فروش در بازار مسکن، معاملات مسکن

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

همواره با توجه به فصل جابجایی و مورد رهن و اجاره که در مورد مسکن وجود دارد می توان سیر صعودی را در مورد قیمت اجاره بها در نظر گرفت.

قیمت اجاره مسکن و خانه در سال های متمادی دارای تفاوت می باشد و می توان با وجود این تنوع در قیمت خانه و مسکن انواع متفاوتی را برای اجاره در نظر گرفت و مستاجران می توانند با در نظر داشتن این تنوع انواع مناسب از خانه و واحدهای مسکونی را که با بودجه آنها مناسب می باشد برای اجاره در نظر بگیرند.

در فصل جابجایی قیمت اجاره خانه و مسکن بالا می رود و این افزایش در مورد قیمت اجاره بها به صورت درصدی در سال های مختلف می تواند متفاوت باشد.

آرامش نسبی که در مورد جابجایی ها و اجاره مسکن وجود دارد در سال جاری با درصدی کمتر در حال پیشروی می باشد. در سال جاری افزایش خیلی زیادی برای قیمت اجاره وجود ندارد و می توان درصد کمی از آن را برای اجاره در نظر گرفت و افزایش صعودی در مورد قیمت اجاره بها وجود نخواهد داشت و در مورد اجاره خانه در مورد شهرهای کوچک خیلی زیاد نیست و در مورد شهرهای بزرگ و کلان شهرها حدود 7 تا 10 درصد افزایش اجاره بها وجود خواهد داشت.

کلمات کلیدی: اجاره مسکن، قیمت اجاره، قیمت اجاره بها، اجاره خانه، قیمت اجاره خانه، قیمت مسکن، واحدهای مسکونی، انواع مناسب خانه، قیمت اجاره مسکن، قیمت اجاره خانه، رهن و اجاره، جابجایی و اجاره

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

عموما قیمت اجاره بها با معیارهای مختلفی تعیین می گردد و می توان با شاخصه های متعددی قیمت مسکن را برای اجاره مورد ارزیابی مناسب قرار داد. خانه هایی که قیمتی بالاتر برای خرید و فروش و انجام معاملات در بازار مسکن دارند در نهایت با قیمتی بالا برای اجاره بها واگذار می شوند.

می توان با نظر رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت که تولید مسکن استیجاری می تواند بر یکی از راهکارهای مناسب برای ایجاد تعادل در قیمت مناسب برای قیمت اجاره باشد.

به هر اندازه ای که تولید مسکن استیجاری بیشتر شود و در نهایت گزینه های متعدد برای اجاره وجود داشته باشد می توان قیمتی متعادل تر و مناسب تر را برای قیمت اجاره خانه در نظر گرفت و در نهایت نگرانی کمتری برای مستاجران در این زمینه به وجود می آید.

اگرچه که افزایش خیلی زیادی در قیمت اجاره بها نداریم و این افزایش در حد ملایمی صورت می گیرد و خرید و فروش مسکن نیز با شیبی ملایم در حرکت می باشد.

قیمت اجاره خانه با توجه به نرخ سود بانکی نیز در برخی مواقع قابل تغییر می باشد و البته شرایط مختلف خانه بر قیمت نهایی خانه تاثیر دارد.

کلمات کلیدی: قیمت اجاره خانه، نرخ سود بانکی، شرایط مختلف خانه، فروش مسکن، خرید و فروش مسکن، تولید مسکن استیجاری، قیمت اجاره، بازار مسکن، اجاره بها، قیمت مسکن، قیمت بالای خانه، قیمت بالای اجاره بها

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

خانه های مختلف و متعددی برای اجاره و خرید وجود دارد و می توان انواع خانه های مجلل را با قیمتی بالاتر نسبت به خانه های معمولی مورد توجه قرار داد. مناطق مختلفی که در مورد اجاره دادن خانه وجود دارد با شرایط متعددی مورد سنجش قرار می گیرد.

انواع خانه های مجلل با مصالح ساختمانی و تجهیزات مناسب می تواند دارای تنوع قیمت باشد و رهن و اجاره خانه های لوکس و قیمت بالا در مناطق خوب دارای قیمتی بالا می باشد.

خانه هایی که برای خرید وجود دارد با روش ها و سبک های مختلفی ساخته می شوند و خانه های نوساز و قدیمی با قیمتی متفاوت فروخته می شوند و می توان انواع واحدهای مسکونی و آپارتمان های مختلف را خریداری کرد.

عموما خانه های لوکس و مجلل قیمت بالا دارند و این قیمت ها برای خرید خانه باید به شکلی دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. در زمان دوران پیش رونق در زمینه مسکن و معاملات مسکن می توان به خرید خانه با قیمت های مناسب اشاره کرد ولی در مورد خانه های مجلل و لوکس قیمت بالا وجود دارد و اغلب خرید خانه هایی با این قیمت با بودجه مورد نظر وجود ندارد.

کلمات کلیدی: خانه های لوکس، خرید خانه، معاملات مسکن، خانه های مجلل، انواع واحدهای مسکونی، آپارتمان های مختلف، خانه های نوساز، انواع خانه های مجلل، رهن و اجاره خانه، خانه های لوکس، خانه های مختلف

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

خانه و املاکی که در منطقه فرمانیه می باشند مانند خانه های مختلف در مناطق دیگر دسته بندی می شوند و انواع خانه با شرایط مختلف برای خرید و فروش مورد بررسی قرار می گیرند. داشتن شرایط مطلوب و مناسب در مورد هر نوعی از خانه و ساختمان برای خریداران خانه نکته ای حائز اهمیت می باشد که باید مورد توجه کامل قرار بگیرد.

منطقه فرمانیه منطقه ای می باشد که در بین مناطق شمالی تهران واقع شده و دارای آب و هوا و اقلیم خوبی می باشد و داشتن همین شرایط خوب آب و هوایی سبب می شود که این منطقه برای سکونت یکی از مناطق انتخابی و مورد علاقه خریداران املاک باشد.

منطقه فرمانیه از نظر شهرداری منطقه یک می باشد و از جمله مناطقی است که به داشتن خانه های گران قیمت مانند دیگر مناطق شمالی تهران برای خرید و فروش و قیمت بالای رهن و اجاره دارای شهرت می باشد از این رو در این منطقه قبل از انتخاب خانه باید نوع خانه و شرایط آن بررسی گردد.

اگر بخواهیم قیمت خانه را در منطقه فرمانیه بررسی کنیم می توان گفت که قیمت زمین در این منطقع بالا است  و در نهایت قیمت خانه های ساخته شده با سبک های مختلف در آن زیاد می باشد و باید برای خرید خانه مناسب در این منطقه به طور مناسب انتخابی درست صورت داده شود.

خرید املاک و خانه در فرمانیه با توجه به نوساز بودن و یا امکانات آنها و میزان لوکس بودن خانه های مورد نظر دارای تنوع می باشد.

کلمات کلیدی: خرید املاک، خرید خانه،  نوساز بودن خانه، خانه لوکس، قیمت زمین، قیمت خانه، خرید خانه مناسب، نوع خانه، انتخاب خانه، خانه های گران، قیمت رهن و اجاره، قیمت خرید و فروش، خریداران املاک، خانه و املاک

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

برای جستجوی یک خانه اجاره ای مناسب در تهران ابتدا باید منطقه هدف به درستی مشخص گردد و معلوم شود که چه شرایطی از منطقه در نظر گرفته شه مورد انتظار است و این منطقه برای اجاره انتخاب گردد که البته در این امر باید بودجه در نظر گرفته شده برای خانه ای که قرار است اجاره شود نیز مدنظر باشد.

خانه های اجاره ای و ساختمان های مسکونی اجاره ای مانند انواع خانه هایی که برای رهن و اجاره در نظر گرفته شده اند دارای ویژگی های مشخصی می باشند که هر کدام با توجه به خصوصیات و ویژگی هایشان دسته بندی می گردند. به هر میزان که خانه ای دارای شرایطی مناسب و ایده آل باشد خانه مورد نظر برای اجاره قیمتی بالاتر خواهد داشت.

در مناطق مختلف تهران از مناطق شمالی تا جنوبی و محله های تهران نیز ویژگی های خانه های مورد نظر و مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و مناطق شمالی دارای خانه هایی با قیمتی بالاتر می باشند و در نهایت خانه هایی که در مناطق دیگر واقع شده اند شرایطی متفاوت تر برای خرید و فروش و رهن و اجاره دارند.

اجاره ماهیانه برای هر نوع از خانه و آپارتمان با شرایط مناسب محیطی و فضای خانه مورد نظر تعیین می گردد و قیمت اجاره بها، از محله ای متفاوت از محله های دیگر می باشد. در مناطقی با خانه های لوکس و امکانات بیشتر خانه هایی گران تر برای معامله دارند که اجاره ماهیانه بیشتری نیز دارند. با مراجعه به سایت های املاک و بنگاه ها می توان از قیمت خانه هایی با شرایط گوناگون اطلاع حاصل کرد.

کلمات کلیدی: اجاره ماهیانه، خانه و آپارتمان، قیمت اجاره بها، خانه هایی گران، خانه های لوکس، خرید و فروش، رهن و اجاره، خانه های مورد نظر، خانه های اجاره ای، خانه ای مناسب، مناطق مختلف تهران، قیمت بالای اجاره

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

 به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

عوامل مختلفی برای اجاره بها و تعیین قیمت اجاره خانه در نظر گرفته می شوند که نمی توان از تاثیر این عوامل و فاکتورهای مهم چشم پوشی کرد و برخی از این عوامل تاثیری بیشتر از سایر عوامل بر نرخ اجاره و قیمت اجاره خانه دارند از این رو برای مستاجران، عوامل مختلف باید بررسی شود تا بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

عموما مناطق مسکونی از شهر که برای اجاره در نظر گرفته می شوند دارای طیف قیمتی مشخص برای اجاره و یا رهن خانه می باشند که با توجه به نوع ساختمان و مجهز بودن آن و ویژگی های دیگر ساختمان های مختلف با هم متفاوت می باشد.

از عوامل مهم و موثر بر قیمت اجاره بها و تعیین کننده قیمت اجاره خانه های مختلف، قیمت ملک مورد نظر می باشد و قیمت خانه می تواند ارتباطی مستقیم با قیمت اجاره خانه داشته باشد.

مالکان خانه های لوکس تر و گران بهاتر که در نهایت قیمتی بالا برای معاملات دارند در نهایت ملک مورد نظر خود را با قیمتی بشتر برای رهن و اجاره واگذار می کنند و خانه های معمولی تر با قیمتی متعادل تر برای اجاره وجود دارند.

اگر تورم قیمتی در خرید خانه های مختلف وجود نداشته باشد و این افزایش خیلی بالا برای قیمت خانه به وجود نیاید در نهایت خانه و واحدهای مسکونی که برای اجاره سپرده می شوند دارای قیمتی مناسب تر خواهند بود.

کلمات کلیدی: قیمت خرید خانه، خانه های مختلف، خرید خانه، خانه و واحدهای مسکونی، خانه های لوکس، خانه های گران بها، خانه های معمولی، رهن و اجاره، قیمت ملک، نوع ساختمان، ساختمان های مختلف، اجاره خانه، اجاره بها

 • املاک خانه سبز