مشاور املاک

معرفی املاک لوکس

مشاور املاک

معرفی املاک لوکس

معرفی املاک لوکس تهران

۱۶ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

به گزارش وبلاگ  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

برای انتخاب مصالح ساختمانی، برای فضای داخلی ساختمان مسکونی و واحد مسکونی، باید به نکات مهمی توجه شود. مصالح ساختمانی مناسب می تواند تاثیر بسیار زیبادی بر زیبایی دکوراسیون داخلی و طراحی معماری داخلی داشته باشد و می تواند آسایش بیشتری را برای بانوان از لحاظ تمیز کردن و نظافت فراهم آورد.

نکته اول آنکه به مقدار پولی که می خواهیم برای خرید مصالح ساختمانی برای آپارتمان مسکونی خود هزینه نماییم، دقت کنیم. مصالح ساختمانی مختلف می توانند با هزینه های متفاوت در بازار مسکن و صنعت ساختمان یافت شوند و هر یک دارای کارایی متفاوت هستند.

لازم است مشخص شود از آشپزخانه منزل به چه میزان استفاده می شود. مصالح که برای کف آشپزخانه استفاده می شود باید استحکام کافی در برابر شستشوهای متوالی را داشته باشد. باید تا حد امکان لیز نباشند تا علاوه بر زیبایی که فضای داخلی واحد مسکونی و ملک مسکونی می بخشند، ایمنی مناسب داشته باشند.

باید به نظافت آسان کفپوش ساختمان دقت شود. در بسیاری از منازل مسکونی که ساکنین مسکن مود نظر دارای کودک می باشند، برطرف کردن لکه و کثیفی از روی کفپوش بسیار مهم است. به عنوان مثال کفپوش های وینیلی می توانند به راحتی نظافت شوند.

باید به سبک کلی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی که برای فضای داخلی واحد مسکونی و منزل مسکونی در نظر گرفته شده است دقت شود. همخوانی فضای داخلی  در کلیه ی مصالح و لوازم می تواند دید خوبی را برای بیننده ایجاد نماید.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

بسیاری از افراد وقتی اقدام به خریداری آپارتمان مسکونی و یا ملک مسکونی می نمایند، به نکات مهم و حائز اهمیت توجه نمی کنند. نکات کلیدی برای تهیه ملک مسکونی و خانه مسکونی وجود دارد که رعایت نکردن آنها و یا کم توجهی به این نکات برای خریدار ساختمان و خریدار آپارتمان مسکونی می تواند مشکل ساز شود.

باید در هنگام خرید مسکن، به هزینه های جانبی که برای خریدار مسکن و خریداران ملک مسکونی پیش می آید توجه نمود. هزینه هایی مانند هزینه سند ملک، هزینه دفتر اسناد، کمیسیون دفاتر املاک مسکونی، هزینه های پایان کار ساختمان.

باید خریدار ملک مسکونی به ماده ها و بندهایی که در قرارداد مسکن وجود دارد به دقت توجه نموده و مطالعه نماید. پایداری ساختمان مسکونی و توجه به مقاومت ساختمان و مقاومت آپارتمان خریداری شده بسیار مهم است.

باید به واحدهای مسکونی که در ساختمان خریداری شده وجود دارد دقت نمود. عموما ساختمان های 15 تا 30 واحد مسکونی می توانند با کمترین دردسر همراه باشند و مالک ساختمان را درگیر مسائل جانبی ننمایند. باید علاوه بر آن به تعداد واحدهای مسکونی در هر طبقه ساختمان دقت نمود. خرید آپارتمان مسکونی با تعداد درب زیاد در هر طبقه ممکن است مشکل ساز شود.

مشاوره برای خریداری آپارتمان و خرید ملک مسکونی باید با توجه و بازدید جدی از موتورخانه و یا شوفاژخانه ساختمان باشد. باید دارای پنجره تهویه و اطفاع حریق باشد تا خریدار ساختمان در مدت طولانی بعد از سکونت مشکلاتی را دنبال ننماید.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

به گزارش  مشاور املاک معرفی املاک لوکس

نقطه کانونی در معماری داخلی ساختمان بسیار مهم است. برای مالکان ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی که به دکوراسیون داخلی واحد مسکونی خود اهمیت می دهند، باید به نقطه کانونی دقت شود تا اصول معماری حتی الامکان به درستی رعایت شده باشد.

نقطه کانونی می تواند بخشی از معماری ساختمان مسکونی و ملک مسکونی باشد و یا می تواند به عنوان یک شی در فضای داخلی آپارتمان مسکونی و واحد مسکونی ایجاد شود. به عنوان مثال، نقطه کانونی می تواند تلویزیون و یا تخت خواب باشد و یا می تواند شومینه داخل فضای داخلی واحد باشد.

نقطه کانونی اصولا قسمتی از فضای داخلی ساختمان مسکونی است که همه چیز به سمت آن همگراست و بیشترین توجه را برای فردی که وارد واحد مسکونی ما می شود، ایجاد می نماید. برای خانه های مسکونی که پنجره و یا درب بزرگی دارند که نور طبیعی را به داخل ساختمان مسکونی هدایت می کند، این درب و یا پنجره می تواند نقطه کانونی قلمداد شود.

یکی از اصول مهم معماری آن است که برای داشتن فضای داخلی واحد مسکونی که بسیار دلچسب، منظم و زیبا باشد، باید نقطه ی کانونی مشخصی در نظر بیننده ایجاد نماید. در بسیاری از موارد تنها با برجسته کردن دیوار ساختمان مسکونی، می توانیم نقطه کانونی ایجاد نماییم.

یک تابلو، اثر هنری، اینه بزرگ، مبلمان کلاسیک و بسیاری از وسایل خاص و منحصر به فرد، می تواند به عنوان نقطه کانونی قلمداد شود. اگر از فضای داخلی یکی از اتاق خواب ها برای نقطه کانونی ساختمان می خواهیم استفاده نماییم، می توانیم از کتابخانه برای ایجاد این فضا کمک بگیریم و آن را تا حد زیادی خاص نماییم.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

برای خرید مسکن و خرید ملک مسکونی، یکی از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه خریدار ساختمان قرار بگیرد، نقشه ی ساختمان می باشد. وجود نقشه ی مناسب با پلان خوب می تواند تا حد زیادی به خریدار مسکن کمک نماید تا انتخاب خوبی برای خرید آپارتمان مسکونی مورد نظر خود داشته باشد.

نقشه خوانی برای خریداران ساختمان که در کار مهندسی و ساخت و ساز نبوده اند نیز امکان پذیر می باشد. تنها لازم است به نکات کلیدی در پلان ساختمان مسکونی دقت شود تا احتمال خرید موفق مسکن بالاتر برود.

یکی از مهم ترین نکاتی که در پلان ساختمان و در نقشه ساختمان مسکونی باید مورد توجه خریدار قرار بگیرد، طول و عرض ساختمان مسکونی می باشد. آپارتمان های مسکونی و خانه های مسکونی که خیلی عریض هستند و نسبت طول به عرض آنها زیاد است، عموما طراحی خوبی ندارند.

نور در پلان ساختمان مسکونی بسیار مهم است. برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی که در پلان آنها فضای کمی برای برخورداری از نور وجود دارد، نمی توان انتظار خوبی در نورگیری داشته باشیم. عمدتا برای ساختمان های مسکونی و آپارتمان های مسکونی که پنجره ها تنها در شمال و جنوب قرار دارند، این مهم پیش می آید.

عرصه بندی فضای ساختمان نیز بسیارمهم است. خرید آپارتمان مسکونی باید با در نظر گرفتن این امر انجام شود که آیا فضاهای خصوصی در ساختمان و واحد مسکونی، کاملا تفکیک شده از فضاهای عمومی ملک هستند یا خیر. قرارگیری حمام و دستشویی باید در جای مناسبی از واحد مسکونی باشد.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

خریداری   مشاور املاک معرفی املاک لوکس ملک مسکونی می تواند در دوره های مختلف و در زمان های گوناگون صورت پذیرد. خرید و فروش ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی، بهتر است در موعد مناسب انجام شود تا در حد امکان، سود بیشتری را برای خریدار مسکن فراهم آورد.

یکی از زمن های مناسب برای تهیه ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی، خرید مسکن در دره پیش رونق مسکن می باشد. بازار مسکن یک بازار رو به جلو می باشد و بسیاری از افراد در پی خریداری ملک مسکونی مناسب خود هستند. بسیاری از فروشندگان نیز اقدام به خریداری ملک مسکونی می کنند.

برای خریداران مسکن می تواند زمان پیش رونق مسکن، زمان مناسبی قمداد شود تا ملک مسکونی مود نظر خود را با قیمتی پایین تر از قیمت منطقه خریداری نمایند.

در محدوده خیابان اشرفی اصفهانی، آپارتمان مسکونی با متراژ 68 متر مربع، با قیمت 4 میلیون و 40 هزار توامن برای هر متر مربع، خرید و فروش می شود. سن ساختمان مسکونی 5 سال ساخت می باشد.

براساس آخرین تحقیقات میدانی صورت گرفته برای قیمت واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی در این منطقه، قیمت آپارتمان مسکونی در محدوده اشرفی اصفهانی در حدود 5 میلیون و 311 هزار توامن برای هر متر می باشد.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

گزارش  مشاور املاک معرفی املاک لوکس در منطقه همدان و به نقل از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی حاکی از آن است که برای تامین مسکن و ملک مسکونی برای بانوان سرپرست خانواده در سال 96 برنامه ریزی شده است و برای اینکه زنان سرپرست خانواده مشکل تامین مسکن نداشته باشند، برنامه ریزی هایی صورات گرفته است.

آقای ربیعی با وعده اینکه تلاش صورت گرفته است تا نبود مسکن برای اقشار ضعیف جامعه دردسر نباشد و تدابیر درستی در یان باره اندیشیده شود بیان نمودند: در سال 1396، مسکن زنان سرپرست خانواده و همچنین تامین مسکن برای خانواده های دارای دو معلول از زمره برنامه های ما می باشد.

تمام کردن واحدهای مسکونی مسکن مهر و آپارتمان های مسکونی در این پروژه مسکونی در سال 96 از جمله دیگر برنامه های یاد شده می باشد. سهم دولت یازدهم در تحویل آپارتمان های مسکونی تا سال 95 بیش از 50 درصد از واحدهای مسکونی مسکن مهر بوده است. واحدهای مسکونی باقی مانده تا پایان سال 96 به اتمام خواهند رسید و تحویل متقاضیان خرید مسکن خواهند شد.

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 92 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 390.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 62 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 320.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 100 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 400.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 60 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 245.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 62 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 310.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 69 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 296.000.000 تومان

آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران 77 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه 337.000.000 تومان

کلمات کلیدی: آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در تهران، روش آپارتمان مناسب در تهران، آپارتمان مسکونی در کوی بیمه تهران، آپارتمان برای خرید و فروش در تهران، متراژ آپارتمان در کوی بیمه تهران، قیمت خرید آپارتمان در کوی بیمه

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 125 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 312.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 78 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 91.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 100 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 235.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 72 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 118.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 59 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 122.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 70 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 161.000.000 تومان

خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه 64 متر مربع، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج 128.000.000 تومان

کلمات کلیدی: خرید آپارتمان در اندیشه کرج، خرید و فروش در محدوده اندیشه، آپارتمان مسکونی برای خرید و فروش در اندیشه، فروش آپارتمان در اندیشه کرج، متراژ آپارتمان مسکونی در اندیشه، قیمت خرید آپارتمان در اندیشه کرج

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 200 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 2.215.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 450 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 7.100.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 375 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 13.000.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 500 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 20.000.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 152 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 1.250.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 235 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 370.000.000 تومان

خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز 800 متر مربع، قیمت خرید خانه در زرگری 6.500.000.000 تومان

کلمات کلیدیک خانه ویلایی برای فروش در شیراز، خرید خانه ویلایی در محدوده زرگری، فروش خانه ویلایی در منطقه زرگری، خانه ویلایی لوکس در محدوده زرگری، خرید خانه در زرگری شیراز، متراژ خانه مسکونی در شیراز، قیمت خرید خانه در زرگری

 • املاک خانه سبز
 • ۰
 • ۰

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 108 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 550.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 368 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 1.500.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 350 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 700.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 250 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 850.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 170 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 272.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 153 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 400.000.000 تومان

خرید خانه ویلایی در اصفهان، فروش خانه ویلایی در اصفهان، خانه ویلایی در الهیه، خانه ویلای لوکس در الهیه، فروش خانه ویلایی در اصفهان، متراژ خانه ویلایی در اصفهان 200 متر مربع، قیمت خرید خانه ویلایی در اصفهان 500.000.000 تومان

 • املاک خانه سبز